www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW 2019-2020

Ogłoszenia MUTW 2019-2020

Zmarła śp. Wanda Chlebowska

Drukuj PDF

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że zmarła nasza długoletnia członkini Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku śp. Wanda Chlebowska. Ostatnie pożegnanie odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2020 roku (sobota), godzina 11.00 w Kościele p.w św.Mateusza w Mielcu (starówka).

Piknik wakacyjny MUTW

Drukuj PDF

Zarząd Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku organizuje w dniu 29 lipca 2020 roku (środa), godz. 16.00,
PIKNIK WAKACYJNY, na świeżym powietrzu. Piknik  odbędzie się  na  wydzielonym terenie zielonym obok  Restauracji  IMPERIUM.

Kurs bezpieczne chodzenie z kijkami Nordic Walking

Drukuj PDF

Informujemy słuchaczy MUTW, że istnieje możliwość skorzystania  z kursu bezpiecznego chodzenia z kijkami Nordic Walking.
Zainteresowane osoby, które chciałyby przypomnieć sobie lub nauczyć się właściwego chodzenia z kijkami Nordic Walking, zapraszamy  na teren  trawiasty „za Hotelem Polskim”.
Pierwsze zajęcia we  środę, godz. 9-ta, okolice samolotu za Hotelem Polskim.
Zajęcia będzie prowadziła kompetentna instruktorka.
W razie deszczu zajęcia odbędą się w każdą kolejną środę.

Ćwiczenia na powietrzu

Drukuj PDF

Zarząd Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, informuje wszystkich chętnych  na gimnastykę, że  w m-cu lipcu uruchamiamy  ćwiczenia gimnastyczne na powietrzu, w zastępstwie hali sportowej. Miejsce; boisko sportowe ( asfalt + trawa)  II L.O. ( za szkołą). Czas: każdy wtorek, godzina 9.00. Pierwsze spotkanie 30.06.2020r,
Proszę zabrać ze sobą matę, maseczkę,  wodę i pozytywne nastawienie.
Temat koordynuje koleżanka Elżbieta Błasiak, tel. 515 152 019

Z okazji Dnia Ojca

Drukuj PDF

Brakuje słów, aby podziękować za ojcowską odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie.
Z okazji Dnia Ojca  wiele serdeczności i zdrowia wszystkim Ojcom, Tatusiom,
Życzy Zarząd Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Msza Święta O szczęście wieczne duszy śp. +Krystyny Philip

Drukuj PDF

Zarząd Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku informuje słuchaczy, że w dniu 09.09.2020 o godz. 6:00, w kościele  Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu, z intencji MUTW, odbędzie się  Msza Święta: „O szczęście wieczne duszy zmarłej słuchaczki MUTW śp. +Krystyny Philipp
Zarząd MUTW

Spacer z kijkami

Drukuj PDF

Zapraszam  słuchaczy MUTW, w imieniu  koleżanki Elżbiety Błasiak, na pierwsze po dłuższej przerwie  wyjście na spacer z kijkami. Spotkanie pod Górką Cyranowską we wtorek (16.06) godzina 10.00. Obowiązkowe maseczki, woda i dobry humor. Jeżeli są osoby, które nie mają swoich kijków, proszę się zgłosić do Eli Blasiak, udostępnimy.
Elżbieta Kwiatkowska

Wolontariusze Akcja Solidarni z Seniorami w Mielcu

Drukuj PDF

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii przypominamy, że wszystkie osoby starsze, samotne bądź niepełnosprawne mogą liczyć na wsparcie wolontariuszy w zrobieniu zakupów - przekazuje Marietta Mateja-Nowak z Biura Promocji Urzędu Miejskiego w Mielcu.

Koronawirus, komunikaty ograniczenia podczas mszy świętych

Drukuj PDF

Wprowadzony stan epidemiczny ograniczył liczbę uczestników wydarzeń religijnych w tym mszy świętych do 50 osób. Dekret biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża ograniczył możliwość uczestnictwa wiernych w mszach świętych (niedzielnych, obrzędowych i w dni powszednie) do osób zamawiających intencje mszalne lub w wypadku pogrzebu – do najbliższej rodziny.  

Dekret Biskupa Tarnowskiego po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce 14 marca 2020 roku

Wykład 13 marca 2020 (piątek) na MUTW odwołany

Drukuj PDF

Informujemy członków Mieleckiego  Uniwersytetu Trzeciego Wieku, że w dniu 13.03.2020r. (piątek) odwołuje zaplanowany wykład. Spotkanie w tym dniu się nie odbędzie. Związane jest to z aktualną sytuacją koronawirusa i bezpieczeństwem seniorów, którzy znajdują się w podwyższonej grupie ryzyka. O każdorazowej zmianie decyzji będziemy informować słuchaczy.
Zarząd MUTW

KORONAWIRUS !!!!

Drukuj PDF

Informujemy członków Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, którzy uczestniczą w zajęciach poszczególnych grup: ruchowych, artystycznych i językowych,   że z dniem 12.03.2020 (od czwartku), zajęcia zostają zawieszone do odwołania, o czym na bieżąco poinformujemy. Związane jest to z aktualną sytuacją koronawirusa i bezpieczeństwem seniorów, którzy znajdują się w podwyższonej grupie ryzyka.
Prezes Zarządu MUTW

Strona 1 z 4