www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Hity MUTW Mielec

Hity MUTW

VII PODKARPACKI RAJDU STARSZAKÓW – BÓBRKA 2017

Drukuj PDF

19. maja 2017 roku odbył się VII Rajd Starszaków. MUTW wyruszyło dużą grupą, 50 – cio osobową do Krosna na zbiórkę wszystkich Uniwersytetów III Wieku z Podkarpacia biorących udział w Rajdzie.

Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął ósmy rok akademicki

Drukuj PDF

Jak na wyższą uczelnię przystało, uroczystości inauguracji nowego roku akademickiego rozpoczęły się od odśpiewania tradycyjnej pieśni uniwersyteckiej „Gaudeamus”. Oficjalnej inauguracji dokonał Feliks Czop, prezes zarządu MUTW. - Nasz uniwersytet rozpoczyna aktualnie ósmy rok działalności. Zrzeszamy aktualnie 271 członków. Na naszym uniwersytecie można studiować, tak długo, jak tylko się chce. Niektórzy są z nami od początku naszej działalności. Przyjmujemy też wszystkich chętnych – mówił Feliks Czop.

Walne Zebranie członków Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Drukuj PDF

W dniu 8 lutego 2013 odbyło się Walne Zebranie członków Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na którym Zarząd złożył sprawozdanie ze swojej działalności za okres ostatniego roku.

Wystąpienie Prezesa Zarządu, Jubileusz 5-lecia MUTW

Drukuj PDF

Wystąpienie Prezesa Zarządu na uroczystości jubileuszu 5-lecia MUTW w dniu 25 października 2012

Spotkanie Jubileuszowe Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Drukuj PDF

Uroczystości 5-lecia działalności Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku obyły się w czwartek 25 października w Domu Kultury SCK w Mielcu. Blisko 250 słuchaczy i wielu gości wzięło udział w spotkaniu, które podsumowało dotychczasową działalność.

Plener KŚT Bóbrka – KROSNO 2012 w 130 rocznicę śmierci Ignacego Łukasiewicza

Drukuj PDF

26 maja 2012 roku Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej przy współpracy Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego Oddział Miejski w Mielcu zorganizowało dla członków Klubu Środowisk Twórczych, Grupy Literackiej „Słowo’’, Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku Plener Bóbrka – Krosno 2012 w 130 rocznicę śmierci Ignacego Łukasiewicza.

Wizyta w Parlamencie Europejskim w Brukseli

Drukuj PDF

14 września 2010 roku słuchacze Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej gościli w murach parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trzy dni, spędzone w Belgii upłynęły grupie na intensywnym zwiedzaniu, Brukseli. W ostatnim dniu pobytu grupa zwiedziła Antwerpię.

Więcej artykułów…

Strona 1 z 2