www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci

Akademia patriotyczna MUTW z okazji Święta Niepodległości

Drukuj PDF

10 listopada 2023 roku w Centrum Integracji Instytucji Pozarządowych w Mielcu odbyła się akademia Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku z okazji 105. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Opłaty za udział w poszczególnych sekcjach zainteresowań

Drukuj PDF

Opłaty za udział w poszczególnych sekcjach zainteresowań w I semestrze roku akademickiego 2023/2024.
Składki za udział w grupach zainteresowań częściowo odpłatnych należy uregulować u starostów grup do dnia 17 listopada 2023r.
Uczestnictwo w poszczególnych grupach zainteresowań możliwe po uregulowaniu składki członkowskiej na dany semestr i opłaceniu w terminie należności za udział w sekcji.

Wycieczka słuchaczy MUTW do Przemyśla

Drukuj PDF

17.10.2023 roku spora grupa słuchaczy Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku  (55 osób) udała się do Przemyśla na wycieczkę. Droga piękną autostradą upłynęła niepostrzeżenie i już przed 9.30 nastąpiło spotkanie z naszym przewodnikiem Grzegorzem.

Plan zajęć grup i sekcji 2023/2024

Drukuj PDF

Harmonogram zajęć Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
I semestr roku akademickiego 2023/2024

[czytaj więcej >>>]

Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął rok akademicki

Drukuj PDF

6 października 2023 roku seniorzy z Mielca wzięli udział w inauguracji roku akademickiego 2023/2024.
Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął działalność w październiku 2007 roku przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Mieleckiej, a od stycznia 2012 roku działa samodzielne, jako stowarzyszenie. Grono słuchaczy, jakie gromadzi, corocznie się poszerza. Zeszły rok akademicki MUTW zakończył z 423 studentami, a do udziału w zajęciach na ten rok zgłosiło się już 60 nowych, kolejnych osób.

Występ Senior-Show - Rzeszów 29 września 2023 roku

Drukuj PDF

Senior Show miał zaszczyt zaśpiewać z okazji  Jubileuszu: 40 lat pracy naukowo-dydaktycznej dr hab. Krystyny Leśniak- Moczuk, profesor Uniwersytetu Rzeszowskiego i 10-lecia Stowarzyszenia Krystyn Podkarpackich.

Jarmark na Dzień Ziemniaka w Mielcu

Drukuj PDF

24 września 2023 roku na Placu Centralnym AK w Mielcu odbył się III Jarmark Żywności Wysokiej Jakości i Rękodzieła Regionalnego, którego organizatorem była Fundacja "Popieram Życie Miodem Słodzone".

VI Mieleckie Dni Seniora, występy Senior Show

Drukuj PDF

VI Mieleckie Dni Seniora 2023 roku już za nami, w których Senior Show brał czynny udział.
3 września 2023 roku ze względu na burzę i ulewny deszcz zapowiadana wcześniej "Parada Seniorów", która miała przejść ulicami miasta do Placu AK nie odbyła się a finał wydarzeń przeniesiono do Samorządowego Centrum Kultury.

Program VI Mieleckich Dni Seniora 2023

Drukuj PDF

Od 26 sierpnia do 3 września 2023 roku w Mielcu, będą się odbywać VI Mieleckie Dni Seniora 2023, organizowane przez Prezydenta Miasta Mielca oraz Miasto Mielec, a także Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu, Mielecką Radę Seniorów i Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Strona 1 z 2