www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Fotograficzna

Sekcja fotograficzna MUTW

Sprawozdanie sekcji fotograficznej z działalności roku akademickiego 2018/2019

Drukuj PDF

Zajęcia odbywały się w KANIE w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godz. 9.30-11.00, oraz zajęcia w terenie – fotografowanie przyrody, prowadzone były przez Grazynę Pieróg-Kotlarz.

Wystawa członków sekcji fotograficznej MUTW

Drukuj PDF
Od 5 do 10 października 2018 roku, a więc od rozpoczęcia nowego roku akademickiego MUTW 2018/2019 oraz III Mieleckich Dni Seniora na sali wystawienniczej SCK w Mielcu można było oglądać wystawę członków  sekcji fotograficznej MUTW.

Akademia Kwalifikacji Zawodowych sekcji fotograficznej MUTW

Drukuj PDF

Grupa jedenastu osób - członków sekcji fotograficznej MUTW oraz deklarujących się na przyszły rok akademicki brała udział w projekcie : Akademia Kwalifikacji Zawodowych pod nazwą:” Podstawy Adobe Photoshop - grafika rastrowa z elementami podstaw obróbki fotografii cyfrowej” w CKPiDN w Mielcu. Trenerem-wykładowcą był mgr Marcin Myśliwiec.

Podsumowanie działalności sekcji fotograficznej MUTW Mielec 2017/2018

Drukuj PDF

W dniu 18.06.2018 odbyły się ostatnie zajęcia sekcji fotograficznej MUTW w roku akademickim 2017/2018. Podsumowania pracy dokonała opiekunka Grażyna Pieróg-Kotlarz, która przypomniała jak wyglądała praca członków sekcji i czego dokonali (spotkania odbywały się 2 razy w tygodniu lub częściej w zależności od potrzeb).

Działalność sekcji fotograficznej MUTW w roku akademickim 2017/2018 w skrócie:
1. Przygotowywanie przez członków sekcji (H.Chojecka, F.Czop, J.Dziewit, J.Gancarz, B.Guła, K.Januszewska-Podpłomyk, B.Kaszczyszyn, K.Mrozik, T.Niedzielska, G.Pieróg-Kotlarz, J.Pulnar, W.Róg, R.Rzeźnik, K.Stachura, K.Wałek-Ostolska, T.Wielgosz-Ziomek) zdjęć do prac związanych z projektem: ”PASJA, PROFESJONALIZM, KREATYWNOŚĆ - DROGĄ ROZWOJU UTW”, oraz z okazji 10-lecia MUTW (opiekunka sekcji mal-fot. przygotowała materiały do prezentacji sekcji oraz oprawę graficzną do wydanego biuletynu z okazji 10 -lecia MUTW” ZA NAMI JUŻ DEKADA”) i II MDS (wystawa fotograficzna w SCK).

Migawki z podróży i piękno przyrody

Drukuj PDF

Migawki z podróży i piękno przyrody - to tytuł wystawy fotograficznej Grażyny Pieróg-Kotlarz w SCK Mielec. Na fotografiach można podziwiać piękno przyrody w postaci kwiatów, zwierząt oraz krajobrazy i piękną architekturę w zabytkach. Jest to niewielki procent fotograficznej działalności artystki. Fotografie zostały wykonane w kraju (od Mielca, po Podkarpacie aż do Bałtyku) oraz poza granicami Polski.

Grażyna Pieróg-Kotlarz zaprasza na wystawę twórczości „Rok w mojej sztuce”

Drukuj PDF

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec serdecznie zaprasza na wystawę twórczości artystycznej Grażyny Pieróg-Kotlarz pt. „Rok w mojej sztuce”.
Wernisaż odbędzie się 8 marca o godzinie 17:00 w Sali wystawowej Ośrodka Kultury w Chorzelowie.

Strona 1 z 3