www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci

Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym

Drukuj PDF

„Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym” w ramach projektu „W SIECI BEZ BARIER” realizowany i finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III oś priorytetowa „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie 3.1  „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych” jako zadanie zlecone przez Gminę Miejską Mielec.W ramach projektu realizowane będą następujące szkolenia:  Moje finanse i transakcje w sieci ; Działam w sieciach społecznościowych; Tworzę własną stronę internetową (blog);  Kultura w sieci; Rodzic w Internecie; Mój biznes w sieci. Każde szkolenie jest bezpłatne dla uczestników i każde trwa 32 godziny lekcyjne. Szkolenia będą realizowane będą w cyklach 8 spotkań po 4 godziny Lekcyjne (3 zegarowe). Planowany termin rozpoczęcia szkoleń to wrzesień 2019 r.
Wszystkie szkolenia zakończą się najpóźniej do grudnia 2019 r.
W szkoleniach mogą wziąć udział osoby powyżej 25 roku życia, szczególnie zapraszamy osoby w wieku powyżej 45 lat, bez ograniczeń wiekowych,  mieszkające na terenie miasta Mielca.

Wyniki Konkursu „Aktywny Senior 2019”

Drukuj PDF

W dniu 13 sierpnia 2019 r. odbyło się posiedzenie Kapituły dla wyłonienia finalistów „Aktywny Senior 2019” spośród zgłoszonych wniosków w konkursie organizowanym przez Mielecką Radę Seniorów i Mielecki Uniwersytet Trzeciego Wieku. Organizator konkursu opracował Regulamin prac Kapituły i powołał jej skład w osobach:

IX Podkarpacki Rajd Starszaków im. Stanisława Romana

Drukuj PDF

5 lipca 2019 roku odbył się IX Podkarpacki Rajd Starszaków im. Stanisława Romana. W rajdzie tym wzięła udział grupa słuchaczy Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  Po przyjeździe do Szczawnego (gmina Komańcza), gdzie była zbiórka wszystkich uczestników i uroczyste przywitanie przez organizatorów rajdu, każdy wybierał trasę na jaką chce pójść.

Sprawozdanie sekcji fotograficznej z działalności roku akademickiego 2018/2019

Drukuj PDF

Zajęcia odbywały się w KANIE w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca od godz. 9.30-11.00, oraz zajęcia w terenie – fotografowanie przyrody, prowadzone były przez Grazynę Pieróg-Kotlarz.

Senior Show Koncert w Weryni pt. Czar lat 80 i 90

Drukuj PDF

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Werynia zaprosiło nas by z młodzieżą działającą w tamtejszym Domu Kultury dać wspólny koncert z piosenkami nawiązującymi do lat 80 i 90. Koncert odbył się w dniu 29 czerwca 2019r. a prowadziła go nasza reżyserka Magdalena Betleja oraz Tomasz Łępa z radia Leliwa.

Zakończenie roku akademickiego MUTW 2018/2019

Drukuj PDF

W dniu 28 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego MUTW  2018/2019, w Sali widowiskowej DK SCK w Mielcu.

Senior Show Czar lat 80 i 90

Drukuj PDF

W dniu 28 czerwca 2019 roku odbyło sie uroczyste zakończenie roku akademickiego MUTW 2018 - 2019 w sali widowiskowej SCK w Mielcu. Na ten dzień przygotowaliśmy program rozrywkowy z piosenkami lat 80 - 90-tych ubiegłego stulecia. W latach 80-tych powstało najwięcej hitów muzyki popularnej i rockowej, które do dziś chętnie słuchają już dwa pokolenia. Lata 80-90 to okres wielkiego szaleństwa modowego, wielu kolorów i buntu, dziwnych fryzur, marynarek z wypchanymi ramionami.

Piknik Nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Drukuj PDF

24.06.2019r. odbył się Piknik nad Jeziorem Tarnobrzeskim,na który zostaliśmy zaproszeni.W pikniku wzięło udział 9 UTW z Podkarpacia, nas było 84 osoby.Wspaniała pogoda,piękny krajobraz jeziora, uśmiechy i panująca atmosfera życzliwości towarzyszyły nam przez cały pobyt.

Nasza jest noc czyli Senior Show na Pikniku Rodzinnym w Kupnie

Drukuj PDF

23 czerwca 2019 roku w piękne niedzielne popołudnie Senior Show pojechał do Kupna koło Kolbuszowej by wystąpić na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez tamtejsze władze Gminy.  Z programem  pt. "Nasza jest noc" przez 3 5minut bawiliśmy licznie zgromadzoną publiczność, która spontanicznie  reagowała na nasze piosenki i monologi.

Strona 1 z 11