Harmonogram zajęć poszcególnych grup/sekcji w roku akademickim 2018/2019
ważny od 15.10.2018r.
Dni tygodnia
|
godzina
|
sala/obiekt
|
rodzaj zajęcia
|
Poniedziałek
|
9.00-10.00
|
MOSiR basen
|
pływanie grupowe
|
w trakcie zapisów
|
godziny do ustalenia
|
KANA
|
j. angielski - I grupa
|
w trakcie zapisów
|
j.w (listopad)
|
KANA
|
j. angielski - II grupa
|
w trakcie zapisów
|
j.w (listopad)
|
KANA
|
kurs komputerowy
|
do uzgodnienia
|
j.w
|
KANA
|
sekcja fotograficzna
|
zawieszona
|
j.w
|
KANA
|
sekcja malarska
|
|
18.00
|
SCK/sla nr 13
|
SENIOR SHOW
|
|
|
|
|
Wtorek
|
9.00- 10.00
|
SCK, sala nr 18 baletowa
|
Formacja Gracja/taniec
|
|
9.30- 10-30
|
Hala Sportowa
|
gimnastyka rekreacyjna
|
|
11.00-12.00
|
SCK/sala nr 13
|
Chór ECHO
|
|
17.00
|
Hotel Polski
|
sekcja brydżowa
|
|
|
|
|
Środa
|
9,00-11.00
|
SCK, sala nr 18 baletowa
|
aerobik (2 grupy po 1 godzinie)
|
|
10.30-11.30
|
MOSiR Basen
|
pływanie grupowe
|
|
10.30
|
w plenerze
|
grupa rowerowa
|
|
16.30-17.30
|
II LO
|
Formacja Gracja
|
|
|
|
|
Czwartek
|
9.30-10.30
|
Hala sportowa
|
gimnastyka rekreacyjna
|
|
8.30-9.30
|
SCK, sala nr 18/baletowa
|
zajęcia ruchowe przy muzyce
|
|
9.30-10.30
|
SCK, sala nr 18/baletowa
|
zajęcia ruchowe przy muzyce
|
|
16.00-17.00
|
II LO
|
Formacja Gracja
|
|
17.00-
|
aula ZST (ul. Jagiellończyka)
|
zajęcia tenisa stołowego
|
|
|
|
|
Piątek
|
12.00- 14.00
|
SCK/sala nr 1
|
wykłady
|
Sobota
|
16.00
|
w plenerze (szczegóły do ustalenia ze starostą
|
nordic-walking
|
Aktualizacja: 15.10.2018
W sali baletowej SCK obowiązują pantofle gimnastyczne.
Spotkania sekcji ogrodniczej według uzgodnień ze starostą grupy kol. Gabrielą Szczerba tel. 504286389
Spotkania sekcji pomocy koleżeńskiej według uzgodnień z kol. Stanisławą Rączka tel. 510585297
Sekcje MUTW i ich opiekunowie
Grupy i sekcje zainteresowań działające w roku akademickim 2018/2019
Lp.
|
Sekcja/grupa zainteresowań
|
Prowadzący/ starosta grupy
|
Koordynator ze strony Zarządu
|
1.
|
Grupa teatralna
SENIOR SHOW
|
Reżyser: Magdalena Kriger
Starosta: Cecylia Lipa
|
Maria Sowińska
|
2.
|
Chór ECHO
|
Dyrygent: Małgorzata Leśniak
Starosta: Ewa Siembida
Z-ca starosty: Aleksandra Ryba
|
Barbara Gadomska
|
3.
|
Formacja par tanecznych GRACJA
|
Choreograf: Alicja Skopińska-Parys
Starosta: Maria Karaś
|
Maria Karaś
|
4.
|
Zajęcia z aerobiku
|
Instruktor: Jakub Jurek
Starosta: Maria Drozd
|
Maria Działowska
|
5.
|
Gimnastyka rekreacyjna
|
Instruktor: Adam Skręt
Starosta : Elżbieta Błasiak, Barbara Guła
|
Teresa Paterak
|
6.
|
Zajęcia o charakterze korektywnym
|
Instruktor: Anna Domagała
Starosta: do uzupełnienia
|
Teresa Paterak
|
7.
|
Pływanie
|
Starosta: Gabriela Szczerba, Władysława Suchy
|
Teresa Paterak
|
8.
|
Grupa Nordic Walking
|
Starosta; Elzbieta Błasiak
|
Elżbieta Błasiak
|
9.
|
Sekcja ogrodnicza
|
Starosta: Gabriela Szczerba
|
Barbara Gadomska
|
10.
|
Sekcja tenisa stołowego
|
Starosta: Elzbieta Błasiak
|
Elzbieta Błasiak
|
11.
|
Sekcja fotograficzna
|
Starosta: Grażyna Pieróg Kotlarz
|
Maria Sowińska
|
12.
|
Sekcja brydżowa
|
Starosta: Krystyna Wałek Ostolska
|
Barbara Gadomska
|
13.
|
Grupa literacka
|
Starosta: Zofia Stachowicz
|
Grażyna Bieniek
|
14.
|
Grupa rowerowa
|
Starosta: Roman Rzeźnik
|
Grażyna Bieniek
|
15.
|
Sekcja pomocy koleżeńskiej, wolontariat
|
Starosta: Anna Tomporowska
|
Maria Karaś, Barbara Gadomska
|
16.
|
Kurs j. angielskiego (gr. początkująca)
|
Lektor: Monika Sołek
Starosta: Krystyna Tabor
|
Maria Karaś
|
17.
|
Kurs j. angielskiego (gr. śr. zaawansowana)
|
Lektor : Monika Sołek
Starosta :Maria karaś
|
Maria Karaś
|
18.
|
Kurs komputerowy
|
W trakcie formowania
|
Barbara Gadomska
|
19.
|
Sekcja malarska i rękodzieła
|
Zawieszona?
|
|
Aktualizacja 16.10.2018