www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Archiwum wiadomości MUTW 2013-2015

Archiwum wiadomosci MUTW

Senior Show na Dniach Mielca 2015

Drukuj PDF

„Senior Show” na Dniach Mielca w dniu 30.08.2015r wystąpił z programem kabaretowym pt. „ Gdzie ci mężczyźni…".
Wykonany z dużym poczuciem humoru koncert został przyjęty przez swoich „fanów” , zgromadzoną mimo upału liczną publiczność bardzo życzliwie a brawa dla wykonawców są zawsze największą nagrodą.

Obywatelski Parlament Seniorów

Drukuj PDF

Najważniejszym wydarzeniem obchodów 40-lecia Ruchu Uniwersytetów Trzeciego Wieku (UTW) obchodzonym w bieżącym roku jest powołanie Obywatelskiego Parlamentu Seniorów (OPS).

OGŁOSZENIE

Drukuj PDF

Zarząd MUTW informuje, że zajęcia z gimnastyki rekreacyjnej w roku akademickim 2015/2016 rozpoczną się już w dniu 3 września 2015  o godzinie 10.30 w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu przy ul. Solskiego 1. Przypominamy, że zajęcia te odbywają się w poniedziałki i czwartki każdego tygodnia o tej samej porze.
Prezes Zarządu Feliks Czop

Nabór do Mieleckiej Rady Seniorów

Drukuj PDF

Prezydent Miasta ogłasza nabór kandydatów na członków Mieleckiej Rady Seniorów.
Nabór kandydatów przeprowadzany jest na podstawie uchwały nr IX/68/2015 Rady Miejskiej w Mielcu z dnia 19 czerwca 2015 r. w sprawie powołania Mieleckiej Rady Seniorów oraz nadania jej statutu oraz Zarządzenia Prezydenta Miasta Mielca nr 201/2015 z dnia 14 lipca 2015 w sprawie ogłoszenia naboru Kandydatów do Mieleckiej Rady Seniorów, ustalenia terminu ich zgłaszania oraz określenia wzoru formularzy zgłoszeniowych.

MUTW wystawiło sztukę „REZERWAT” na zakończenie Roku Akademickiego

Drukuj PDF

Na zakończenie Roku Akademickiego MUTW w dniu 26.06.2015r na scenie widowiskowej DK SCK grupa teatralno-kabaretowa wystawiła sztukę wg Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej  pt. „REZERWAT”. Prawie dwu godzinny komediowy spektakl teatralny został przyjęty przez słuchaczy MUTW i zaproszonych gości z dużym aplauzem. Publiczność jak i aktorzy bawili się doskonale na tej lekkiej pełnej humoru sztuce.

Relacja z wycieczki do Krakowa w dniu 23 maja2015

Drukuj PDF

Dwudziesty trzeci maja dziś mam
rano się budzę, kawę wypijam
plecak zakładam, z domu się „zmywam”.

Do turystycznej grupy docieram
kierowca czeka i drzwi otwiera.
Każdy już miejsce swoje posiada
autokar rusza do miejsca KRAKA.

Spotkanie 80-latków Mieleckiego UTW

Drukuj PDF

W dniu 21 maja 2015r. w restauracji "Kredens" odbyło się uroczyste spotkanie słuchaczy MUTW 80+. W spotkaniu uczestniczyło 31 osób , 2 członków grupy "Senior Show" , i członkowie Zarządu. Zebranych powitał Prezes Zarządu Feliks Czop. Po smacznym poczęstunku Barbara Gadomska przeczytała  humorystyczny wiersz o naszych wspaniałych seniorach i ich życiu po 80 , który napisał  nasz słuchacz  kol. Henryk Piechocki, Toast wniesiono szampanem. Potem podano ciasto  i  kawę.

Święto Konstytucji 3-maja i Dzień Zwycięstwa w MUTW

Drukuj PDF

W dniu 8  maja 2015r. na co tygodniowym  spotkaniu słuchaczy Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbyła się uroczysta wieczornica na której Chór MUTW „Echo” wykonał pieśni związane z okresem uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Konstytucja 3 Maja w wykonaniu Senior Show

Drukuj PDF

3 maja 2015r w Mielcu odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Pod Pomnikiem Wolności odbył się program artystyczny przygotowany specjalnie na tę okazję przez zespoły teatralne z SCK.

Strona 1 z 25