www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Sekcje » Teatralno-kabaretowa Senior Show » Senior Show grał dla WOŚP 2023

Senior Show grał dla WOŚP 2023

Drukuj PDF

Juz po raz piąty z Senior Show zostały zaproszony do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu, co jest dla nas ogromnym zaszczytem.  29 stycznia 2023 roku wystąpiłyśmy w SCK z koncertem zatytułowanym "Przeżyć wszystko jeszcze raz", który składał się z trzech części. W pierwszej części wystąpiliśmy z piosenkami z okresu lat 20-30 - tych: wspólne wykonanie piosenek "Już nie zapomnisz mnie " oraz "Ta mała piła dziś" przedzieliła Mariola śpiewając "Odrobinę szczęścia w miłości" oraz Urszula z "Błękitnym ekspresem".

Druga część to również nasza ulubiona epoka lat 60 -tych, gdzie wspólne wykonanie  znanych utworów "Brzydula i Rudzielec "oraz "Do grającej szafy" przedzieliła Cecylia brawurowym wykonaniem piosenki "O mnie się nie martw".

Trzecia i ostatnia część naszego występu była poświęcona znanym i lubianym piosenkarzom, których nie ma już z nami ale zostały po nich piękne utwory.

Jerzy Połomski to jeden z najpopularniejszych polskich artystów, legenda polskiej piosenki. przypomnieliśmy jeden z jego wielu przebojów "Bo z dziewczynami"

Wokalista obdarzony głębokim barytonowym głosem  to  Krzysztof Krawczyk - gitarzysta i kompozytor autor licznych i kultowych już przebojów nie tracących na popularności szlagierów taka jak :"Ostatni raz zatańczysz ze mną" a piosenką "Przeżyć wszystko jeszcze raz" zakończyliśmy nasz koncert . Do tych trzech piosenek na akordeonie akompaniował nam Zbigniew Pietrzyk.

A wszystkie te części przedzielił jeszcze Janusz Pacholec monologami :"ROZUM" oraz "Książka życzeń i zażaleń".

Wystąpili: Cecylia Lipa. Mariola Kowalska, Maria Sowińska, Urszula Sztorc, Janusz Pacholec, Zbigniew Pietrzyk.