www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW 2017 - 2018 » Ogłoszenia MUTW na dzień 15 czerwca 2018

Ogłoszenia MUTW na dzień 15 czerwca 2018

Drukuj PDF

Co się wydarzyło w ostatnim tygodniu:
1. Sekcja  rowerowa odbyła kolejną wycieczkę rowerowa do  Toporowa. Pomimo zmiennej pogody dotarli do zamierzonego celu.
2. Sekcja  tenisa stołowego zakończyła swoje treningi w dniu wczorajszym.
3. Grupa taneczna Gracja tańczyła dla rodzin zastępczych na festynie w Kolorado w dniu 10 czerwca 2018r. (niedziela).

Przypomnienia i co nas czeka w najbliższych dniach:
1. Kolejna, lecz nie ostatnia w tym roku akademickim  wycieczka, odbędzie się w dniu  21.06.2018 (czwartek) do Przemyśla i Krasiczyna. Koszt wycieczki 60 zł. dla słuchaczy MUTW, 70 zł dla pozostałych. Temat koordynuje Maria Działowska. Wyjazd spod SCK o godz. 6.00.


2. W dniu 19 czerwca 2018r., (wtorek) odbędzie się zabawa integracyjna, która cieszy się dużym zainteresowaniem, więc:
Dla kibiców dobra informacja: jeżeli będą chcieli skorzystać z emocji piłkarskich, będzie im to umożliwione (tylko bez zaniedbywania towarzystwa, zwłaszcza kobiecego).Osoby, które zdecydują się skorzystać z autobusu, komunikat organizatorów:
„Organizatorzy zabawy integracyjnej informują zainteresowanych, że wyjazd na zabawę do KRIS  MAT, Osiedle Rzochów, nastąpi w dniu 19.06.2018 o godzinie 16.10 z przystanku MKS obok SCK. Powrót o godzinie 22.00 z możliwością dowozu do Osiedli: Smoczka, Borek  i SCK .

3. W dniu jutrzejszym 16.06.2018r (sobota), godz. 16.00, na Osiedlu Dziubków odbędzie się piknik dla mieszkańców, na który zapraszają organizatorzy. Nasza formacja taneczna „Gracja” również się zaprezentuje.
Na Osiedlu Lotników natomiast, kolejny piknik na placu obok kościoła w dniu 17.06. 2018r (niedziela) godz. 15.00, gdzie również zaprezentuje się nasza formacja taneczna „Gracja”.

4. Pałacyk Oborskich, 16.06.2018r.  godz. 18.00, Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej, Grupa Literacka „Słowo” zaprasza na promocję płyty „NA KRAWĘDZI” z poezją Aleksandry Piguły i muzyką Jana Robaka.

5. Przypominamy i zachęcamy do zapisów do poszczególnych sekcji zainteresowań, działających przy MUTW na nowy rok akademicki. Jest to niezbędne do zabezpieczenia odpowiedniego zaplecza lokalowego i instruktorskiego dla zajęć ruchowych, językowych, komputerowych.
Szczególy na tablicy ogłoszeń MUTW.

Informacje bieżące:
1. Zajęcia z języka angielskiego obu grup, zostają odwołane w poniedziałek 18.06.2018r.
2. Spotkanie sekcji fotograficznej, ostatnie w tym roku akademickim odbędzie się  w poniedziałek o ustalonej godzinie.
3. Grupa tenisa stołowego zakończyła swoje treningi z dniem wczorajszym, niemniej jednak trwają zapisy na nowy rok akademicki.
Na chętnych oczekuje koordynatorka Elżbieta Błasiak, tel.515 152 019 (posiadam zgodę na udostępnienie).
Grupa nornic walking w czasie wakacji będzie spacerować. Jeżeli ktoś ma ochotę na wspólny  spacer z kijkami, kontakt  z Elżbietą Błasiak, j.w. Sprzęt dostępny w biurze MUTW, ruch wskazany, zachęcamy.
4. Jest propozycja uruchomienia kursów komputerowych od nowego roku akademickiego w 2 grupach: podstawowy i zaawansowany. Jeżeli będzie odpowiednie zainteresowanie przystąpimy do  negocjacji warunków i zabezpieczenia lokalu.Temat koordynuje  Barbara Gadomska, tel.503 546 908 (za zgodą na udostępnienie).
5. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do konkursu Aktywny Senior, który rozstrzygnie się w czasie trwania Dni Seniora.  Informacje nadal widnieją na tablicy ogłoszeń. Zachęcamy.
6. Ochrona danych osobowych, przetwarzanie danych (RODO), wraca jak bumerang, słyszymy obawy naszych słuchaczy i wątpliwości czy właściwie powierzone dane osobowe słuchaczy są zabezpieczone i nie udostępniane.  W tym też celu, między innymi  od nowego roku akademickiego zostaną wprowadzone zasady potwierdzające obecność członków na jakichkolwiek zajęciach, bez podpisu na liście nazwisk. Starosta grupy będzie odpowiedzialny za potwierdzenie obecności na zajęciach (jak w szkole). Natomiast  uczestnictwo w wykładach będzie odnotowane za  koordynatora ze strony Zarządu odpowiedzialnego za organizację wykładów/spotkań. Podpis własnoręczny przy nazwisku kwalifikuje się również jako przetwarzanie danych osobowych, niestety.
7. Mamy zaproszenie na V Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie, które odbędą się w dniu 21 września 2018r. Zgłoszenia uczestników są przyjmowane do 15 września 2018. Ze względu na przerwę wakacyjną na MUTW, prosimy o zgłaszanie  się chętnych na wyjazd do końca  czerwca.
Odpłatność 15 zł/ osoby. Temat koordynuje  Grażyna Bieniek. Od ilości osób chętnych na wyjazd będzie uzależnione zgłoszenie.

8. Zainteresowanych wycieczką do Lwowa w terminie 12-13 lipca 2018r prosimy o zgłaszanie się do  Gabrysi Szczerba. Informacja (plakat) zostanie umieszczony na tablicy ogłoszeń. Organizuje ALMA TOUR, Tarnobrzeg.

Temat kolejnego wykładu: Literackie Nagrody Nobla poprowadzony przez naszą słuchaczkę Zofię Stachowicz. Brawo MY.

Elżbieta Kwiatkowska
Prezes Zarządu MUTW