www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW 2021-2022 » Ogłoszenia MUTW z dnia 11.03.2022

Ogłoszenia MUTW z dnia 11.03.2022

Drukuj PDF

Kolejne spotkanie  w dniu 18.03.2022 SCK, sala nr 3 godz. 12.30. Temat wykładu : „Gawęda o Marii Konopnickiej”- prof. Joanna Rusin.
1. Mielec dla Ukrainy:
- Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia bardzo prosi o pomoc w przygotowywaniu pakietów  dla osób przybywających do nas z Ukrainy. Miejsce przygotowania  OSP Cyranka, począwszy od poniedziałku.
Ze strony MUTW temat koordynuje Elżbieta Błasiak.  Osoby chętne do pomocy, dysponujące czasem, proszone są o zgłaszanie się do kol. Elżbiety, celem ustalenia  dnia i godziny pomocy.
ZACHĘCAMY WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW MIELCA, KTÓRZY CHCĄ ZAOFEROWAĆ POMOC I WSPARCIE UCHODŹCOM Z UKRAINY DO ODWIEDZENIA PORTALU uapomoc.pl.
Strona uapomoc.pl  jest dla osób, które chcą pomóc i dla tych którzy szukają pomocy!
Jeśli masz miejsce i jesteś gotów przyjąć mieszkańców Ukrainy szukających bezpiecznego domu dodaj ogłoszenie.Osoby przybyłe z Ukrainy mogą wyszukać twoje ogłoszenie i znaleźć miejsce dla swojej rodziny. Na portalu można zostać wolontariuszem, zaoferować transport, pomoc prawną i medyczną itd.

2. Starosta Grupy ogrodniczej Barbara Guła informuje, że przed kolejnym spotkaniem w piątek, o godz. 12.00 (sala nr 3), odbędzie się krótkie spotkanie organizacyjne sekcji:  wymiana sadzonek, informacje organizacyjne.

3. Zajęcia sekcji artystyczne j-rękodzieła: Grupa spotyka się cyklicznie w każdy czwartek godz. 12.30, sala nr 9 „Centrum”
Zajęcia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych pracami manualnymi. Aktualnie zajmujemy się różnymi dekoracjami wiosenno-świątecznymi.

4. Propozycja uruchomienia  sekcji tańca grupowego „Okrąg”. Zajęcia odbywałyby się w Centrum na Sali nr 12. Poszukujemy nadal  instruktora ( mile widziany wolontariusz) do poprowadzenia grupowych zajęć tanecznych. Temat koordynuje kol. Maria Działowska.

5.Propozycja nowej edycji kursu komputerowego, od 15 marca .
Zapisy jeszcze dziś  u Elżbiety Błasiak.
Szczegóły  zostaną podane po skompletowaniu grupy.

Prezes Zarządu MUTW    
Elżbieta Kwiatkowska