www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW 2021-2022 » Ogłoszenia MUTW z dnia 04.03.2022

Ogłoszenia MUTW z dnia 04.03.2022

Drukuj PDF

Kolejne spotkanie w dniu 11.03.2022 SCK, sala nr 3 godz. 12.30. Temat wykładu: „Antarktyda” - Dariusz Gadomski                     
1. Zajęcia z języka angielskiego: Trwa nadal nabór na II semestr nauki j. angielskiego do obu grup (poczatkujących i zaawansowanych). Osoby chętne proszone są o zgłaszanie się do Elżbiety Błasiak, tel.515152019.

2. Zajęcia sekcji artystyczne j-rękodzieła:
Grupa spotyka się cyklicznie w każdy czwartek godz. 12.30, sala nr 9 „Centrum”. Co drugi czwartek zajęcia odbywają się z udziałem instruktora. Zajęcia są otwarte dla wszystkich zainteresowanych pracami manualnymi.


3. Propozycja uruchomienia  sekcji tańca grupowego „Okrąg”:
Cel: przygotowanie grupy do pełnienia roli wiodącej podczas spotkań integracyjnych przy muzyce. Założenia ogólne: taniec pojedynczy, nie w  parach, układy taneczne tańców towarzyskich i innych , głównie w ustawieniu pojedynczo na obwodzie koła. Ćwiczenia ogólnorozwojowe przy muzyce w dostosowaniu do indywidualnych możliwości.
Zajęcia odbywałyby się w Centrum na Sali nr 12. Poszukujemy  instruktora ( mile widziany wolontariusz) do poprowadzenia grupowych zajęć tanecznych.
Chętnych zapisujemy od dnia dzisiejszego. Zapisy  przyjmuje  Maria Działowska.

4. Koleżanka Elżbieta Błasiak zaprasza zainteresowanych spacerem  z kijkami na marsz w dniu 09.03.2022(środa), o ile pogoda będzie odpowiednia.Zbiórka pod samolotem na Błoniach o godz. 12.45. Kierunek: Pałacyk Oborskich, a później Dwa Mosty, odpoczynek przy kawie i ciastku, z okazji Dnia Kobiet.
Zapraszamy i zachęcamy do spaceru.

5. Propozycja nowej edycji kursu komputerowego, od 15 marca 2022 roku. Zapisy od zaraz  u Elżbiety Błasiak.
Szkolenia będą prowadzone stacjonarnie – grupa 10 osobowa zajęcia będą odbywać się 2 razy w tygodniu w godzinach wyznaczonych  z uczestnikami w Centrum, ul. Skłodowskiej Curie 4. Sprzęt na zajęciach jest zapewniany przez beneficjenta i jest na każdych zajęciach dezynfekowany. 
Zajęcia mogą odbywać się na poziomie podstawowym - A oraz rozszerzonym - B. Kurs jest bezpłatny.  Serdecznie zapraszamy do skorzystania

Prezes Zarządu MUTW    
Elżbieta Kwiatkowska