www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia MUTW 2018-2019 » Ogłoszenia MUTW na dzień 07. czerwca 2019

Ogłoszenia MUTW na dzień 07. czerwca 2019

Drukuj PDF

Ogłoszenia MUTW na dzień 07. czerwca  2019
Kolejne spotkanie w dniu 14 czerwca 2019,  sala nr1 Domu Kultury SCK, godz. 12.30. Temat spotkania : „Każdy może być odbiorcą  dziel sztuki, czyli jak je czytać” dr Anna Steliga.

Informacje bieżące:
1. Informujemy uczestników VIII Spartakiady Sportowej, że wyjazd  nastąpi w dniu 15.06.2019 (sobota), godz. 7.30, przystanek obok Domu Kultury. Zabieramy ze sobą strój sportowy, kanapki, wodę, ponieważ posiłek będzie dopiero  o godz. 14-tej.

2. Informujemy  uczestników  kursu j. angielskiego, że ostatnie zajęcia w bieżącym roku akademickim kończymy z dniem 18 czerwca 2019 (wtorek)

3. Zarząd MUTW organizuje zabawę integracyjną w dniu 18.06, 2019 ( wtorek). Miejsce  spotkania:  Restauracja „Imperium”.
Odpłatność za udział: 45 zł/osoby członkowie MUTW, 55zł/osoby pozostali. Zapisy wraz z opłatami przyjmuje  nadal kol. Janina Wiącek tylko do wtorku (11 czerwca). Wszelkich dodatkowych informacji udzielają osoby koordynujące spotkanie: Renata Banaś, Fryderyk Łakomy.

4. W  ramach rozeznania potrzeb słuchaczy w zakresie nauczania innych języków obcych poza j. angielskim, uruchamiamy zapisy  na język niemiecki, rosyjski…..  do końca m-ca czerwca, w celu rozeznania potrzeb prosimy o zgłaszanie  swoich propozycji.
W miarę zainteresowania Zarząd podejmie starania w kierunku  zabezpieczenia lokalu  i lektorów podczas wakacji. Zgłoszenia proszę kierować do: Marii Karaś 513295767 lub na tel. MUTW 696626524 .

5. Prosimy  starostów grup/sekcji w stosunku do których  występuje konieczność zabezpieczenia lokalu, lektora, instruktora, o zweryfikowanie i przesłanie aktualnych list chętnych do uczestnictwa w danej sekcji, do końca miesiąca czerwca. Dotyczy to: gimnastyka, aerobic, korektywa, j. angielski, fotografia.
Jest to niezbędne w celu zawarcia stosownych umów przed rozpoczęciem kolejnego roku akademickiego.

6. Mielecka Rada Seniorów wraz z Mieleckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, organizuje po raz czwarty Mieleckie Dni Seniora. Intencją organizatorów jest pobudzenie mieleckich seniorów do aktywnego tryb życia, aby pokazać tym, którzy jeszcze nie wiedzą, jak ciekawie, pożytecznie, twórczo można żyć w Mielcu, co można zrobić dla siebie i innych, dla swojego zdrowia, dobrego samopoczucia……….

7. MDS rozpoczną się inauguracją roku akademickiego MUTW 2019/2020 w dniu 04.10.2019r.W ramach IV MDS odbędzie się konkurs na„Aktywny Senior”. Szczegółowy programu IV MDS  oraz regulamin  konkursu zostanie umieszczony na tablicy MUTE, stronie internetowej, w Klubach Seniora.

8. Tradycyjnie, jak co roku,  Organizacja Turystyczna „Beskid Niski” wraz z UTW w Krośnie, organizuje Podkarpacki Rajd Starszaków, którego celem jest integracja środowisk seniorów  z  różnych części województwa i poza nim, a także promocja przepięknych miejsc w Beskidzie Niskim. W tym roku zwiedzać będziemy Jeziora Duszatyńskie i okolice Komańczy.
Są do wyboru 3 trasy, które opisane są w odrębnym załączniku. Szczegółowy program  przedstawimy po przesłaniu od organizatora.
Koszt uczestnictwa  w Rajdzie 65zl /osoby członkowie MUTW, pozostali 70zl/osoby w tym: 55 zl wpisowe, które musimy wpłacić na konto organizatora), 10 zł  częściowy koszt przejazdu.
Zgłoszenie wraz z wpłatą na konto  musimy przesłać  do 19 czerwca, stąd zapisy do dnia 14.06. przyjmuje kol. Janina Wiącek, od zaraz. Należy podać rodzaj trasy. Warunkiem wzięcia udziału w Rajdzie jest zebranie chętnych na pełny autokar ( względy ekonomiczne MUTW

9. Na dzień 05.09.2019r, zaplanowana jest wycieczka do Kazimierza Dolnego, Kozłówka, Nałęczów. Koszt wycieczki dla słuchaczy MUTW wynosi 70 zł., a dla uczestników spoza Uniwersytetu 80 zł. Zapisy przyjmuje Maria Działowska (tel. 537998650).
Szczegółowy program wycieczki zostanie umieszczony na tablic w późniejszym terminie.

Elżbieta Kwiatkowska