www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia 2012-2015 » Ogłoszenia na dzień 14 marca 2014

Ogłoszenia na dzień 14 marca 2014

Drukuj PDF

1.  Wyróżnienia z okazji Dnia kobiet dla naszych słuchaczek.
Z okazji Dnia Kobiet Starostwo Powiatowe zorganizowało w dniu 6 marca 2014 Galę „Być Kobietą”. Nagrodzono bohaterki książki Anny Bratek i Marcina Wąsika pt. „Siła to Ona”.  Jedną z bohaterek tej książki jest   słuchaczka naszego UTW pani Jadwiga Klaus, a także mama naszej koleżanki Barbary Rdzak pani Maria Podobińska Weryńska, żona członka oddziału „Jędrusiów”.


Tytuł „Wyjątkowej Kobiety Gminy Mielec” i nagrodę Wójta Gminy Mielec otrzymała słuchaczka naszego Uniwersytetu pani Grażyna Pieróg Kotlarz za niezwykłe zaangażowanie w pracę twórczą i osiągnięte sukcesy na niwie artystycznej. Nagrodzonym Paniom Zarząd MUTW składa gratulacje.

2.  W tym roku Krystyny z naszego województwa obchodziły dwukrotnie swoje święto: w dniu 8 marca  w ramach II Podkarpackich Imieninach Krystyn w Mielcu  oraz w dniu 13 marca.  Wszystkim Krystynom, Bożenom oraz innym solenizantom którzy obchodzili swoje imieniny w ubiegłym tygodniu Zarząd MUTW składa serdeczne życzenia.

3. Przypominamy słuchaczom, że przyjmowane są nadal zapisy na wyjazd do Filharmonii Podkarpackiej  w dniu 28 marca br. oraz na wykład w AGH w Krakowie w dniu 12 kwietnia br.

4. Nasz wniosek skierowany do Rady Miejskiej w Mielcu o powołanie gminnej rady seniorów nie uzyskał poparcia.  Rada Miejska uznała, że istnieje platforma dobrej współpracy z seniorami poprzez MUTW i rady osiedlowe zapraszając jednocześnie do udziału w sesjach Rady, na które wstęp jest wolny.

5. Otrzymaliśmy zaproszenia z Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu Wydział Zamiejscowy w Mielcu na:
- wykład otwarty pt. Wykorzystanie teorii systemowych do badań wypadków lotniczych – na przykładzie katastrofy smoleńskiej. Wykład od będzie się w dniu 22.03.2014 w siedzibie szkoły przy ul. Sękowskiego 1 o godz. 12,00. Wykład wygłosi płk rez. Pil. Dr Edmund Klich. Wstęp wolny.
- Międzynarodową Konferencję Naukową nt.  Lokalna polityka społeczna wobec osób niepełnosprawnych i niedostosowanych społecznie.  Konferencja odbędzie się w dniu 29.03.2014 o godz. 10.00 w Mieleckiej KANIE.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszone są o potwierdzenie przybycia do dnia 14.03.2014, tel. 17 250 64 64, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież