www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia 2012-2015 » Ogłoszenia na dzień 21 luty 2014

Ogłoszenia na dzień 21 luty 2014

Drukuj PDF

1. Dzisiaj mija termin zapisów na spotkanie integracyjne w Restauracji „IMPERIUM” w dniu 4 marca 2014.  Początek spotkania – godzina 17.00, a zakończenie godzina 22.00. Dojazd we własnym zakresie lub autokarem spod SCK. Odjazd o godzinie 16.40,  a   powrót spod Restauracji „IMPERIUM”  o godzinie 22.20.


2. Zajęcia taneczne z instruktorem tańca odbywać się będą we wtorki o godzinie 11.15 w sali balowej Samorządowego Centrum Kultury dla grupy osób które zapisały się na te zajęcia. Pierwsze zajęcie  odbędzie  się w dniu 4 marca 2014. Obowiązuje strój wymagany dla  tego typu zajęć.

3. W  związku z uruchomieniem zajęć tanecznych we wtorki (zamiast w piątki) każdego tygodnia ulegają zmianie próby  chóru  we wtorki z godziny 10.15 na godzinę 10.00. Zmiana obowiązuje od dnia 4 marca 2014.

4. Powstaje grupa literacka przy naszym Uniwersytecie. Prosimy zainteresowane osoby działalnością w tej grupie o  przybycie na pierwsze spotkanie organizacyjne w dniu 27 lutego (czwartek)  o godz. 12.00 w ZOD AGH lok. Nr 1/7 . Organizatorem grupy z ramienia Zarządu jest kol. Grażyna Bieniek.

5. Jest propozycja słuchaczy utworzenia grupy rowerowej.  Zainteresowanych  prosimy o kontakt z kol. Marią Karaś tel. 513 295 767 lub osobiście  przed wykładami. Po zgłoszeniu się grupy osób Zarząd zorganizuje zebranie organizacyjne. 

6. Ogłoszony został konkurs „Seniorzy w akcji”. Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które chcą zrealizować projekt społeczny w oparciu o osobiste pasje i wziąć udział w inspirujących warsztatach. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń i naszej  stronie internetowej www.mutw.mielec.pl

7.Informujemy, że Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza do udziału w otwartym konkursie ofert na najlepsze projekty dofinansowywane w 2014 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (P FIO). Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń i naszej  stronie internetowej www.mutw.mielec.pl

Wydarzenia ostatniego tygodnia
- Opracowano ofertę do Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego o dofinansowanie wyjazdu chóru na Litwę.
- Opracowano ofertę na konkurs ofert na najlepsze projekty dofinansowywane ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych w roku 2014.
- Zawarto umowę z Gminą Miejską Mielec na realizację zadania publicznego pt. Działania na rzecz aktywizacji intelektualnej i społecznej osób trzeciego wieku. (18 000 zł)
- W dniu  18 lutego 2014 otrzymaliśmy rekomendację Prezydenta Miasta Mielca Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku jako odpowiedzialnego partnera do realizacji zadań publicznych.
- W dniu 20 lutego odbyło się zebranie zarządu na którym omawiano następując sprawy:
* organizacji Walnego Zebrania Członków,
* przyjęć nowych członków do MUTW i skreśleń osób z zalegającymi składkami członkowskimi.
* programów zadań publicznych (ASOS 2014, Seniorzy w akcji, Fundusz Inicjatyw Obywatelskich),
* program edukacyjny na okres do końca czerwca 2014,
* plany pracy i budżet na 2014 rok.

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież