www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Ogłoszenia 2012-2015 » Ogłoszenia na dzień 7 luty 2014

Ogłoszenia na dzień 7 luty 2014

Drukuj PDF

1.W dniu 21 lutego planujemy zwołanie Walnego Zebrania Członków MUTW na którym m.in. będą rozpatrywane  zmiany do statutu naszego Uniwersytetu.  
Aktualny statut zamieszczony jest na stronie internetowej www.mutw.mielec.pl. [POBIERZ]


Porządek obrad zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej. Materiały  wyłożone są w Portierni SCK oraz w lok. 1/7  ZOD AGH w dniach i godzinach dyżurów członków Zarządu.

Ze względu na to, że przedmiotem obrad będą m.in. zmiany statutu MUTW konieczny jest udział w zebraniu co najmniej 2/3 członków uprawnionych do głosowania.

2.Informujemy starostów/liderów grup i sekcji zainteresowań oraz słuchaczy chcących się spotkać w celu zawiązania nowych grup zainteresowań, że mamy do dyspozycji 6 pomieszczeń dydaktycznych w ZOD AGH przy ul. Skłodowskiej 4 w każdy czwartek w godzinach 12.00 – 15.30 i w piątki w godzinach 11.30 – 15.30.  Klucze do pomieszczeń są do odbioru w sekretariacie ZOD AGH.

3.Biuro MUTW mieści się w ZOD AGH ul. Skłodowskiej 4 lok. Nr 1/7( parter)
Czynne w każdy czwartek w godz. 12.00 – 14.00.
W tym miejscu i czasie członkowie Zarządu pełnia dyżur.

4.Starostów/liderów grup i sekcji zainteresowań prosimy o aktualizowanie  informacji  na odpowiednich zakładkach strony internetowej MUTW oraz  przygotowywanie  materiałów z bieżącej działalności. Materiały opisowe i zdjęcia prosimy przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

5.W dniu 13 lutego 2014 (czwartek)o godz. 12.00 w ZOD AGH w Sali nr 1/6 odbędzie się zebranie organizacyjne dla słuchaczy zainteresowanych udziałem  w zajęciach tanecznych. Prosimy o niezawodne przybycie.

6.Zarząd MUTW organizuje w dniu 4 marca 2014 (wtorek) spotkanie integracyjne w     Restauracji „IMPERIUM”.  Koszt udziału w spotkaniu wynosi 35 zł dla słuchaczy i 45 zł dla osób towarzyszących. Zapisy przyjmuje Skarbnik Zarządu  przed     zajęciami w piątki od godz. 12.00.

Opracował: Feliks Czop

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież