www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Archiwum wiadomosci MUTW 2021-2022 » Mielecka Strefa Kobiet 2022

Mielecka Strefa Kobiet 2022

Drukuj PDF

W niedzielę, 6 marca 2022 roku gmach mieleckiej biblioteki przy ul. Kusocińskiego zawładną mielczanki, na które czekać będzie moc atrakcji przygotowanych przez Urząd Miejski w Mielcu i Miejską Bibliotekę Publiczną z okazji Dnia Kobiet.

Na przybyłe panie czekać będzie filiżanka kawy i... coś słodkiego. Po powitaniu przez patrona tego wydarzenia prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego, będzie można wziąć udział w pierwszej odsłonie konkursu z nagrodami - niespodziankami „Rajskie Drzewo”.

Podobnie jak dwa lata temu jednym z zaproszonych gości do Mieleckiej Strefy Kobiet będzie znany stylista Jakub Smoleń, który opowie jak jego zdaniem ubierają się Polki, jakie błędy w ubiorze popełniają oraz jakie kolory i kroje będą obowiązywać w bieżącym sezonie. Nie zabraknie pokazu mody, pokazów ćwiczeń i ciekawych rozmów m.in. o zdrowym odżywianiu i o kawowych zwyczajach i przyzwyczajeniach.

Niezwykle ciekawie zapowiada się konkurs dla… panów, których zadaniem będzie wykonanie dla wylosowanych modelek kreacji w stylu m.in. europejskim, amerykańskim, afrykańskim czy hawajskim. Zapowiada się świetna zabawa, a nagrodami w tym konkursie będą vouchery na zakup dowolnego stroju w butiku One Concept Store.
Między innymi:
* Spotkanie z Uniwersytetem Trzeciego Wieku
* Twórcy Mieleckiej Grupy Literackiej SŁOWO
* wystawa dialogu
* spotkanie autorskie

- Zapewniamy, że żadna z pań nie będzie się nudziła, bo oprócz wspomnianych atrakcji będzie można wcielić się np. w rolę pilota i kierowcy, próbując swoich sił na symulatorze lotu i symulatorze jazdy samochodem - przekazują organizatorzy.

Do zobaczenia w niedzielę 6 marca 2022! Zaczynamy o godzinie 14.