www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Archiwum wiadomosci MUTW 2019-2020 » Działalności MUTW w czasie wakacji

Działalności MUTW w czasie wakacji

Drukuj PDF

W czasie wakacji wznowiła działalność sekcja gimnastyczna i sekcja Nordic Walking z Inicjatywy kol. Elzbiety Blasiak, która koordynuje działalność tych sekcji na MUTW. Pierwszy marsz na 5 km odbył się spod Góry Cyranowskiej przez Cyrankę na Błonia i tam dookoła boisk. Z uwagi na pogarszającą się pogodę marsz został zakończony. Drugi marsz z kijkami przy towarzyszącej nam pięknej słonecznej pogodzie odbył się spod basenu na Smoczce wzdłuż ul. Powstańców Warszawy do starego wysypiska śmieci. Teren ten został pięknie zagospodarowany i wyjątkowo sprzyja spacerom. Zapach rosnących ziół i kwiatów oraz widok dawno widzianych maków, bławatków, rumianków raduje

 

W czasie wakacji grupa gimnastyczna ćwiczy dwa razy w tygodniu na boisku przy II Liceum Ogólnokształcącym.
Przy okazji spotkania z panem Adamem Skrętem, który prowadzi tą grupę od lat, podziękowaliśmy mu za to, że dba o nasze zdrowie. Serdecznie zapraszamy chętnych do ćwiczeń gimnastycznych we wtorki i czwartki, godz. 9.00.

Ponieważ grupa Nordic Walking była nominowana w akcji "siepomaga" dla Darii wykonałyśmy 10 przysiadów i zebrałyśmy pieniążki.