www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Archiwum wiadomosci MUTW 2019-2020 » Światowy Dzień Chorego w Chorzelowie

Światowy Dzień Chorego w Chorzelowie

Drukuj PDF

Światowy Dzień Chorego to symbol prawdziwie ludzkiej pamięci, szacunku i miłości do ludzi starszych i schorowanych. Wyjątkowe Święto ustanowione przez Papieża Jana Pawła II ma na celu dowartościowanie cierpienia ludzi chorych oraz zapewnienie im lepszej opieki.

W sobotę 8 lutego 2020 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie spotkali się mieszkańcy parafii pw. Wszystkich Świętych. Ta piękna tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń   parafii oraz Ośrodka Kultury. Spotkanie to jest również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienie na chwilę trosk jakie często wiążą sie z kłopotami zdrowotnymi.

Na zaproszenie dyrektora Ośrodka Kultury - Damiana Małka, Wójta Gminy - Józefa Piątka, Senior Show dał występ dla zgromadzonych tam seniorów.

Dziękujemy za zaproszenie i serdeczne przyjęcie naszego popisu kabaretowego a obecny na spotkaniu oprócz gospodarzy był m.inn poseł na Sejm RP - Fryderyk Kapinos, od których otrzymaliśmy w podziękowaniu słodycze oraz serca z piernika z okazji zbliżających się Walentynek. Dziękujemy obsłudze technicznej za przygotowanie sceny i mikrofonów, Paniom, które przygotowały to spotkanie pod względem kulinarnym gdzie po koncercie zostaliśmy zaproszeni na degustację i integrację z seniorami.

Senior Show wystąpił w składzie: Anna Paprocka -  która prowadziła to spotkanie i bawiła publiczność monologami, Barbara Wiącek, Cecylia Lipa, Elżbieta Plata oraz Maria Sowińska oraz nasza reżyserka - Magdalena Betleja

opr. MS