www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Archiwum wiadomosci MUTW 2019-2020 » KONGRES KOBIET – JASIONKA – 23.11.2019r

KONGRES KOBIET – JASIONKA – 23.11.2019r

Drukuj PDF

W dniu 23.11.2019r, Zarząd MUTW organizuje wyjazd na Kongres Kobiet w Jasionce.
Odpłatność (za transport) 10 zł od osoby.
Program:  godz. 9.00 – rejestracja
Godz. 10.00- 13.45 ( z przerwami panele dyskusyjne
Godz.15.00-17.00 warsztaty – 6 modułów tematycznych
Godz. 17.00 – koncert

Zapraszamy na największe wydarzenie dla Kobiet w południowo-wschodniej Polsce.
KMICE KONGRES i WIELKA GALA KOBIET by IP CLINIQ INSTYTUT PIĘKNA już 11.10.2019

Osoby, które  zadeklarowały swoje uczestnictwo w Kongresie prosimy o zapoznanie się z treścią oświadczeń niezbędnych do  wyrażenia zgody, w celu uczestnictwa w Kongresie, dotyczy RODO. ( niezbędne do dokonania rejestracji imiennej).
Jeżeli Państwo nie wyrażają zgody na którekolwiek oświadczenie, prosimy zgłosić ten fakt do kol. Maryli Działowskiej , (po wykładzie)

Oświadczenia:
- Biorąc udział w wydarzeniu, wyrażam zgodę na dokumentację wydarzenia w formie zdjęć i wideo oraz wykorzystanie mojego wizerunku przez Organizatora oraz Współorganizatorów w celach promocyjnych w mediach społecznościowych i na stronie internetowej.
- Oświadczam, że dane osobowe podałem/-am dobrowolnie, a przed wyrażeniem zgody zapoznałem/-am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych. (dane osobowe, które podajemy to wyłącznie imię i nazwisko, adres e-mail i nr telefonu, podajemy  Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku)  
- Akceptuję Regulamin i Politykę prywatności serwisu Konfeo i zobowiązuję się do ich przestrzegania. ( w wersji papierowej dostępny u kol. Maryli Dzialowskiej)  
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Organizatora wydarzenia(ze strony MUTW podajemy jedynie imię i nazwisko)
- Fundacja Projektanci Biznesu – w celu rejestracji na Wydarzenie, w tym na otrzymywanie komunikatów dotyczących Wydarzenia w formie wiadomości e-mail. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji i uczestnictwa w Wydarzeniu. Mam świadomość przysługującego mi prawa dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.