www.mutw.mielec.pl

Nawigacja: MUTW » Aktulanosci » SPOTKANIE NOWOROCZNE na Mieleckim UTW

SPOTKANIE NOWOROCZNE na Mieleckim UTW

Drukuj PDF

W dniu 15 stycznia 2016 roku przy wypełnionej sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury  odbyło się spotkanie noworoczne w którym wzięli udział nie tylko słuchacze naszego Uniwersytetu lecz także liczna grupa seniorów nie należących do Mieleckiego UTW.


Z tej okazji Grupa Teatralno-Kabaretowa „SENIOR SHOW”  działająca pod kierownictwem Marii Sowińskiej z pomocą reżyser Magdy Kriger wystawiła jasełka. Występ naszych artystów spotkał się z gorącym przyjęciem przez publiczność zebraną na sali.

W drugiej części spotkania wystąpił chór „ECHO” z wiązanką kolęd i pastorałek. Nasi chórzyści  wykonali 7 kolęd i pastorałek, a następnie nadawali ton wspólnemu śpiewaniu przez całą salę. Chórem dyrygowała Małgorzata Leśniak,  akompaniował Kazimierz Kozik.  Wykonawcy nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Występ chóru poprzedziło wystąpienia jednego z jego uczestników pana Fryderyka Łakomego. Treść tego wystąpienia podsumowującego działalność chóru w roku 2015 podane są na naszej stronie internetowej w zakładce „chór ECHO”. [więcej]

Opracował:  Feliks Czop